Обговорення щодо зміни переліку ремонтних робіт

Дата об'яви: 06.11.2019р.

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» 21 листопада 2018 року в 12:30 годин буде проводити відкрите обговорення (відкрите слухання) щодо зміни переліку ремонтних робіт, які передбачені для виконання у 2018 р. відповідно до встановленої структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, за адресою: Харківська область, Чугуївський район, смт. Есхар, вул. 152-й Стрілецької дивізії, 16.

Відповідно до положень «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг», затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.06.2017 року №866, ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» інформує про майбутнє винесення на розгляд НКРЕКП питань про зміни переліку ремонтних робіт, які передбачені для виконання у 2018 р. відповідно до встановленої структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії.

Необхідність зміни переліку ремонтних робіт, які передбачені для виконання у 2018 р. відповідно до встановленої структури тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії обумовлена виникненням певної кількості відмов та виходів з ладу устаткування підприємства, які неможливо було передбачити зарані і усунення яких необхідно виконати невідкладно для забезпечення нормальної роботи підприємства.

Очікуємо зауважень та конструктивних пропозицій від усіх зацікавлених осіб, а також участі у відкритім обговоренні. Зауваження та пропозиції приймаються до 21.11.2018 р.